POLECAMY ↩

kaczmarski underground

Po raz kolejny Krakowski Oddział Instytutu Pamięci Narodowej jest partnerem festiwalu „kaczmarski underground”. Ten przez lata odbywał się w Marszowicach k/Gdowa. W tym roku czeka nas odmiana, bowiem koncerty, quizy, zabawy towarzyskie przy ogniskach odbędą się na nieodległej od Krakowa polanie Na Kudłaczach, z niepowtarzalnym widokiem na fragment Krakowa i równocześnie na Beskidy i Tatry.

Aby zapewnić sobie udział na całym festiwalu należy zarezerwować pełny pakiet (termin do najbliższej niedzieli) na www.FundacjaUnderground.pl .

Pracownicy krakowskiego IPN, otrzymają bezpłatne wejściówki na wszystkie imprezy towarzyszące festiwalowi (więcej informacji o programie na fejsbukowym profilu festiwalu: https://www.facebook.com/pages/kaczmarski-underground/134862936525246).

Uwaga. Wejściówki będą imienne. Proszę o przesłanie na mój adres mailowy do czwartku 27. 08. imion/nazwisk/pseudonimów osób chętnych na skorzystanie z nich.

9. festiwal „kaczmarski underground” odbędzie się 4,5,6 września Na Kudłaczach w Pcimiu, na skraju cywilizacji. Z widokiem na fragment, majaczącego w jednej z dolin, Krakowa z jednej strony, z drugiej z widokiem na Babią Górę i Tatry.

W trakcie festiwalu (42 godziny i 195 sekund) odbędą się 4 koncerty, dwa wykłady w ramach „Akademii Underground”, krótka wyprawa w pobliskie góry i szereg imprez towarzyszących (patrz załącznik).

kaczmarski underground