Pomóż Fundacji im. Brata w Radwanowicach

Szanowni Państwo! Drodzy Przyjaciele!

Pomóż Fundacji im. Brata w Radwanowicach, która rozpoczęło budowę kolejnego domu dla osób niepełnosprawnych intelektualnie, będących sierotami. Tym razem jest to nowy pawilon przy istniejącym już Domu Pomocy Społecznej przy ul. Helenówek 7 w Łodzi.Nowy pawilon, budowany od fundamentów, będzie posiadać pokoje mieszkalne dla nowych podopiecznych oraz sale rehabilitacyjne. Na dokończenie inwestycji brakuje 354 tys.Akcję zbierania funduszy wspierają tenisistki Agnieszka i Urszula Radwańskie, które od lat związane z podopiecznymi Fundacji im. Brata Alberta. Każdy może pomóc, poprzez kliknięcie na specjalnie utworzonej stronie w czerwone serce i zadeklarowanie pomocy .

www.zbudujzalbertem.pl

Informacje i zdjęcia z budowy są na FB

Liczy się każda kwota!

Bądź dobry jak chleb!

Prześlij ten email i linki swoim znajomym i przyjaciołom!

Szczęść Boże!

Ks. Tadeusz Isakowicz-Zaleski