Polecamy

21 marca 2019 Studzienka Badylaka kliknij aby powiększyć 30 kwietnia 2019 Fundacja Pomocy Chorym Psychicznie kliknij aby powiększyć

Klub Wtorkowy - strona archiwalna

Kino Odkrywców Historii

SPOTKANIA ↩

Spotkanie Krakowskiego Klubu Wtorkowego w Pubie Róg Brackiej i Reformackiej, ul. Reformacka 3 we wtorek, 31 maja 2016 r.
„Biografie satyrycznie i na poważnie - satyryczny quiz polityczny poprzedniego roku” - Krzysztof jabollissimus Jabłoński (red. Konserwy 2.0 w Niepoprawnym Radiu Pl) przeplatane wspomnieniami twórczości Przemysława Gintrowskiego w wykonaniu Krzysztofa Kani (Propagator twórczości P. Gintrowskiego i J. Kaczmarskiego. Realizator dźwięku i DJ w krakowskich klubach. Gitara, śpiew).
Spontaniczny, powołany jednorazowo, (a może nie) dwuosobowy kabaret w stylu „Konserwy 2.0” z Niepoprawnego Radia Pl.

Relacja filmowa: