Partnerzy:
  • Krakowski Klub Wtorkowy

Donos na Wojtyłę

Data: 23 marca 2014 Miejsce: os. Dywizjonu 303 - Kościół s. Brata Alberta

W najbliższą niedzielę 23 marca o godz. 18.00 zapraszamy Państwa na pokaz filmu "Donos na Wojtyłę" w reż. Cezarego Nowiciego. Po pokazie spotkanie z ks. Prof. Józefem Mareckiem.

odwołane spotkania

Data: 26 lutego 2014 Miejsce: Polska YMCA, ul. Krowoderska 7

Z przyczyn technicznych pokazy filmów zostały odwołane do 17 kwietnia. Przepraszamy

Pokaz filmu "Pamiętam"

Data: 16 lutego 2014 Miejsce: os. Dywizjonu 303 - Kościół s. Brata Alberta

W najbliższą niedzielę 16 lutego o godz. 17.00 zapraszamy Państwa na pokaz filmu "Pamiętam" w reż. Krzysztofa Brożka. Po pokazie spotkanie z reżyserem K. Brożkiem oraz historykiem dr. Dawidem Golikiem.

Pokaz filmów

Data: 22 stycznia 2014 Miejsce: ul. Krowoderska 8 w Krakowie

Zapraszamy na dzisiejszy pokaz filmów. Tym razem pokażemy dwa półgodzinne filmy. Pierwszy to Konspiracyjne Wojsko Polskie, a drugi 27. Wołyńska Dywizja Piechoty. Reżyserem obu jest A. Sikora.

Wieczór z Dmowskim

Data: 8 stycznia 2014 Miejsce: ul. Krowoderska 8 w Krakowie

8 stycznia zapraszamy na pokaz filmu poświęconego Romanowi Dmowskiemu. Spotkanie rozpocznie się o godz. 19.00.